Gda Biżuteria

Biżuteria, wyroby jubilerskie i piękne dodatki

G-Shock, zegarek nowoczesny

Zegarki noszone na nadgarstku swoją popularność zyskały dopiero w czasach wojennych. Wcześniej żaden szanujący dżentelmen nie założyłby zegarka innego niż ten wiszący na łańcuszku. Co ciekawe, wydawać by się mogło, że w dobie smartfonów zegarek może być tylko reliktem przeszłości i zbędnym gadżetem. Tymczasem okazuje się, że coraz więcej panów powraca do noszenia go na nadgarstkach. I słusznie!

G-Shock – nowoczesność i tradycja

O tym, jak bardzo zegarek może wpłynąć na prezencję, przekonać się można, oglądając zegarek G-Shock tutaj. To model, który zyskał miano kultowego. Nic dziwnego, masywny, ale starannie wykonany model dodaje charakteru i męskości każdemu mężczyźnie. Casio G-Shock to model, na który z pewnością warto zwrócić uwagę, poszukując zegarka o sportowym. Niekoniecznie sprawdzi się on w towarzystwie garnituru, jednak na codzienne okazje jest jak najlepszym wyborem.

Nie tylko zegarek

G Shock męski od dawna jest już czymś o wiele więcej, niż tylko zegarkiem. Wyposażono go w wiele funkcji, które mogą tylko ułatwić codzienne funkcjonowanie. Budzik, stoper, zegar światowy, podświetlany ekran LED czy automatyczny kalendarz, to tylko niektóre z nich.

Dla fanów ekstremalnego trybu życia i sportów wodnych zegarek G Shock można kupić w wersji wodoodpornej. Wysoką jakość tego modelu niech podkreśli fakt, że producent udziela na niego trzyletniej gwarancji. Podsumowując – zegarek dla prawdziwego mężczyzny i to w cenie, która nie zwala z nóg!

Gda