Gda Biżuteria

Biżuteria, wyroby jubilerskie i piękne dodatki

Co zrobić by podkreślić piękno noszonej biżuterii?

modna kobieta - stylizacja z biżuterią

Biżuteria damska to nie tylko pierścionki i naszyjniki, lecz także modne broszki, bransoletki, kolie, czy nawet diademy (na uroczyste okazje). Jak dobrać odpowiednią biżuterię? Na co warto zwracać szczególną uwagę?

Umiar w doborze biżuterii

Biżuteria zmienia charakter stylizacji, ale stanowi także uzupełnienie każdego stroju – zobacz dla przykładu biżuterię damską stąd, którą można wykorzystać do tworzenia genialnych połączeń z elementami naszego stroju. Odpowiednio dobrana podkreśla atuty każdej kobiety. Stylizacje bez biżuterii wydają się niepełne. To, ile elementów biżuterii możemy dobrać na jeden raz, zależy głównie od wielkości biżuterii, innych dodatków i ubrania. Nie chodzi o efekt przerysowania, dlatego lepiej postawić na efektowne dobranie biżuterii. 

Biżuteria damska – z czym ją nosić?

Zakładając spodnie w intensywnym odcieniu i koszulkę z nadrukiem, ostrożnie dobierajmy biżuterię – subtelne kolczyki będą w sam raz. 

Nie koncentrujmy biżuterii w jednym miejscu – gdy wybieramy duży naszyjnik, zrezygnujmy w z kolczyków lub wymierzmy bardzo delikatne. 

Dany element biżuterii zawsze możemy zastąpić innym dodatkiem np. modną. torebką.

Dość bezpiecznym rozwiązaniem są dwa elementy biżuterii, np. naszyjnik i torebka, bransoletka i kolczyki itp. Łącząc więcej elementów powinniśmy być świadomi mody i dobierać je tak, aby nie razić i nie sprawiać wrażenia kiczowatości. 

Zasady dobierania biżuterii są nieskomplikowane – do jednolitego stroju możemy dobrać więcej biżuterii, natomiast do stylizacji wielokolorowej i odważnej dobierzmy jeden lub dwa dodatki.

Gda