Gda Biżuteria

Biżuteria, wyroby jubilerskie i piękne dodatki

Wyjątkowo na ślubie – idealna biżuteria dla panny młodej

Bardzo często wybór biżuterii ślubnej podyktowany jest chęcią prezentowania się wyjątkowo na ceremonii zaślubin oraz na weselu. Obecna moda ułatwia spełnienie założeń, gdyż na tak ważną okazję zalecane są mocne, wyraziste zestawy lub delikatna klasyka w stylu eerie lub rustykalnym.

Razem czy osobno?

Wyjątkowy wygląd można podkreślić przystrojeniem się całym kompletem dodatków. Biżuteria ślubna w kompletach powinna zostać dopasowana do sukni, bo łatwo przesadzić lub stworzyć zestaw, w którym biżuteria jest kompletnie niewidoczna. W przypadku wątpliwości lepiej sprawdzają się pojedyncze dodatki, które niczego nie przytłumią ani nie będą zbędne, bo użyje się ich w odpowiedni sposób (np. wisiorek lub kolię przy wyeksponowanej szyi i dekolcie.

Blask biżuterii ślubnej. Komfort też jest ważny

Każdy wie, że błyszcząca i strojna biżuteria zaręczynowa lub ślubna charakteryzuje się – niestety – większą wagą. Choć dodatki pięknie połyskują i rzucają świetlne refleksy na suknię i skórę, włożenie na siebie całego kompletu nie będzie zbyt komfortowe. Jest jednak opcja, która pozwoli zachować piękny połysk i wygodę podczas ceremonii ślubnej – kryształy Swarovski. Biżuteria ślubna z kryształkami będzie wciąż bardzo lekka, a przy tym piękna i dekoracyjna. Można dobrać pasujące kolczyki, pierścionki, bransoletki, jak również różnorodne naszyjniki czy ozdoby na głowę – korony, diademy. Są też komplety pasujące do skromniejszych lub ozdobnych sukien.

 

biżuteria zaręczynowa od marko.pl 

Gda