Gda Biżuteria

Biżuteria, wyroby jubilerskie i piękne dodatki

Najpopularniejsze są kolczyki wkrętki

Wśród damskich kolczyków można wybierać bardzo długo. Przede wszystkim dlatego, że wybór jest bardzo duży. Po pierwsze trzeba się zastanowić jakiego typu koczyki są nam potrzebne. Czy mają to być ekskluzywne kolczyki srebrne czy może jednak wykonane z jakiegoś innego surowca.

Wiszące czy wkrętki?

Wydaje się, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są kolczyki wkrętki, ponieważ osoba, która ma je na sobie jest w stanie dopasować je do wszystkich stylizacji. Oznacza to więc, że są to kolczyki uniwersalne, które pasują absolutnie do wszystkiego. Co innego kolczyki wiszące. Tutaj trzeba uważać w jaki sposób się je dobiera przede wszystkim dlatego, że można się w jakiś sposób zahaczyć lub zaciągnąć swoje ubranie.

Ponadczasowość kolczyków wkrętek

Okazuje się, że kolczyki typu wkrętki były popularne już jakiś czas temu. Na chwilę obecną znowu powracają całkowicie do łask. W okresie letnim ciężko byłoby chodzić w kolczykach wiszących, ponieważ najzwyczajniej w świecie przeszkadzałyby w codziennym funkcjonowaniu. Nie da się chodzić w czymś tak długim w ten sposób, aby to nie przeszkadzało.

 

Lepiej mieć więcej ale tanich

Wiele kobiet wychodzi z założenia, że lepiej jest mieć zdecydowanie więcej kolczyków ale niekoniecznie drogich. Jest to jakieś rozwiązanie zwłaszcza, jeżeli chodzi o kolczyki używane na co dzień. W takiej sytuacji wydaje się, że w kolczykach srebrnych będzie po prostu największy wybór. I tam każdy znajdzie coś dla siebie.

Gda