Gda Biżuteria

Biżuteria, wyroby jubilerskie i piękne dodatki

Srebrny łańcuszek – jak go nosić?

srebrny łańcuszek ze sklepu Marko

Srebrne łańcuszki to jedne z bardziej popularnych rodzajów biżuterii, które każda kobieta z pewnością ma w swojej kolekcji. Duża ilość osób często zastanawia się jednak, jak go stylizować. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem. Zapraszamy do lektury! 

Srebrny łańcuszek – jak łączyć z inną biżuterią 

Pierwsza podstawowa zasada, o jakiej bezwzględnie należy pamiętać przy zakładaniu biżuterii to umiar. Srebrne łańcuszki Marko należą do drobnej biżuterii, która nie rzuca się w oczy, dlatego można spokojnie zestawiać go z bogato zdobionymi kolczykami, bransoletką czy pierścionkami. Jednak, jeżeli zdecydujemy się na wydatną zawieszkę musimy zastanowić się, czy aby duże kolczyki na pewno będą dobrym wyborem. Nie wolno nam także zapominać o tym, by nie łączyć ze sobą różnych kruszców, gdyż będzie to wyglądało po prostu dziwnie. Jeżeli dysponujemy srebrnymi łańcuszkami o różnej długości możemy spróbować połączyć je za sobą, aby osiągnąć ciekawy efekt. 

Srebrny łańcuszek – stylizacje 

Srebrne łańcuszki ze sklepu Marko można spokojnie nosić zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Są one również idealnym rozwiązaniem, jeżeli planujemy postawić na duży dekolt, choć właściwie łańcuszek pasuje do każdego rodzaju ubrania. W stylizacjach na co dzień warto połączyć go z dużymi kolczykami – kołami również w kolorze srebrnym, natomiast na specjalną okazję możemy zawiesić na nim zawieszkę np. z kamieniem szlachetnym, a do kompletu dobrać kolczyki, bransoletkę lub pierścionek.

Gda