Gda Biżuteria

Biżuteria, wyroby jubilerskie i piękne dodatki

Dla kogo jest elegancki naszyjnik z księżycem?

biżuteria z księżycem

Oryginalny naszyjnik z księżycem jest idealnym pomysłem na udany prezent dla pewnej siebie kobiety. Elegancka biżuteria doskonale podkreśla kształt i urok dekoltu. Do wyboru jest bardzo wiele nowoczesnych naszyjników, które zaskakują zmysłowym wzornictwem.

Jakie naszyjniki wybrać?

Najbezpieczniejszym wyborem jest naszyjnik księżyc ozdobiony delikatną cyrkonią. Jest to dobry wybór dla osób, które chcą podkreślić klimat niezwykłej nocy. Stylową biżuterię można założyć nie tylko do codziennych kreacji, ale również do typowo wieczorowych kreacji. W obecnym sezonie warto postawić na złoty księżyc, który pięknie podkreśla kobiecą urodę. Prestiżowa złota biżuteria z motywem księżyca to klasa sama w sobie. Złoto jest jednym z tych minerałów, który ceniony jest na całym świecie. Złotą biżuterię można założyć nie tylko na imprezę służbową, ale również na randkę lub spotkanie biznesowe.

naszyjnik ksiezyc od marko.pl

Jaki złoty naszyjnik z księżycem?

Złota biżuteria z motywem księżyca kojarzy się przede wszystkim z żółtym kolorem. Wielu producentów miesza złoto z innymi metalami, dzięki czemu można uzyskać różnorodną kombinację kolorów. W 2022 roku króluje przede wszystkim białe złoto. Biżuteria tego typu jak powszechnie wiadomo pochodzi ze zmieszania złota ze srebrem. Można spotkać również dodatki palladu i niklu. Coraz większą popularność zdobywa również złoto niebieskie, czarne i różowe. Złoto jest bardzo plastycznym materiałem, dzięki czemu można formować z niego przeróżne wzory. Doświadczony jubiler jest w stanie przygotować naprawdę niepowtarzalne naszyjniki. Złoty naszyjnik księżyc jest niedrogi, dzięki czemu praktycznie każdy może pozwolić sobie na jego zakup. Wybierając złotą biżuterię warto zwrócić uwagę na liczbę karatów. Jak powszechnie wiadomo im więcej karatów, tym oczywiście więcej % złota ma biżuteria. Jeżeli chodzi o 14-karatową biżuterię, to zawiera ona 0,585% czystego złota.

Gda