Gda Biżuteria

Biżuteria, wyroby jubilerskie i piękne dodatki

Czy łańcuszek srebrny to dobry prezent na imieniny?

Imieniny są okazją którą nie wszyscy świętują, często jednak chcemy także na imieniny sprawić najbliższym miłą niespodziankę i podarować im jakiś drobiazg.

Biżuteria na prezent

W przypadku kobiet biżuteria niemal zawsze jest dobrym pomysłem na prezent! Większość pań nosi bowiem jakieś błyskotki. W przypadku mniej znaczących okazji, jak np. imieniny warto rozejrzeć się za tańszym drobiazgiem – doskonałym pomysłem są łańcuszki srebrne.
Łańcuszki ze srebra są tańsze niż złote, a przy tym nie mniej efektowne. Szczególnie gdy zestawimy je z dekoracyjnymi zawieszkami.

Jak dobrać łańcuszek srebrny?

W doborze srebrnego łańcuszka kluczowa jest jego długość oraz typ. Można zmierzyć inne łańcuszki obdarowywanej osoby i przyjrzeć się jakie wybiera najczęściej lub jakiego rodzaju jeszcze nie ma i na ten podstawie dokonać wyboru. Łańcuszki srebrne występują w całej gamie różnych długości, wag i typów – od popularnych „żmijek”, poprzez delikatne ogniwka, na mocno widocznej biżuterii kończąc.

Pielęgnacja srebra

Decydując się na zakup srebra warto zaopatrzyć się także w odpowiednie akcesoria do jego czyszczenia – płyny i ściereczki. Łańcuszek srebrny ma bowiem to do siebie, że w kontakcie z wodą, skórą i powietrzem może ulegać zabrudzeniom, wówczas konieczne jest jego delikatne wyczyszczenie, które przywróci mu blask.

Gda