Gda Biżuteria

Biżuteria, wyroby jubilerskie i piękne dodatki

Bransoletki z kocią naturą

biżuteria z kotem

Koty to jedne z najbardziej uroczych, lubianych zwierząt. Często stanowią element biżuterii, dzięki której można podkreślić miłość do kotów. Kocia natura fascynuje i budzi pozytywne skojarzenia. Jest tajemnicza, kusi i uwodzi. Podobnie jak łańcuszki, bransoletki czy też kolczyki z wizerunkami kotów.

Bransoletka z kotem – rodzaje

Do wyboru jest sporo rodzajów bransoletek. Można je dzielić ze względu na rodzaj użytego materiału, technikę wykonania czy typ łączenia elementów.

  • Charmsy – to bransoletki złożone z różnego rodzaju zawieszek, co sprawia że są idealnym pomysłem, jeśli chcemy mieć bransoletkę z motywem kota.
  • Modułowe – połączone z różnego rodzaju materiałów, np. drewna i blaszek.
  • Z chirurgicznej stali nierdzewnej – stosunkowo niedrogi materiał, wyglądający jak srebro lub złoto, propozycja dla osób, które są uczulone właśnie na srebro lub złoto.
  • Drewniane – drewniany kotek na rzemykach lub sznutkach to świetna bransoletka w stylu boho.
  • Z kamieniami – kotek wykuty w szlachetnym lub półszlachetnym kamieniu będzie wyglądał spektakularnie na każdego bransoletce. Kamienie zwykle łączone są z innymi szlachetnymi materiałami, głównie ze złotem.
  • Bransoletki łańcuszki – mogą być srebrne, złote (w tym oryginalne, urokliwe białe złoto lub różowe) i mieć przeróżne sploty, np. spingapur czy figaro. Połączone z blaszką, na której znajdzie się wizerunek kotka zachwycą każdą wielbicielkę tych niezwykłych zwierząt.
  • Bransoletki koronkowe – ręcznie wykuwane przeważnie w złocie mają lekką konstrukcję, są zwiewne i tajemnicze, szczególnie w połączeniu z kocim motywem.

Bransoletki z motywem kota na specjalne zamówienie

Jeśli zależy nam na unikalności naszej biżuterii, wówczas bransoletka z kotem może być zrobiona na zamówienie, tak aby znalazł się na niej konkretny kot, w określonym kolorze i kształcie – siedzący, śpiący czy bawiący się kłębkiem wełny. Taka zindywidualizowana biżuteria zrobiona ręcznie, to pamiątka, która przetrwa dekady. 

Nieco popularniejszym wyjściem jest zakup gotowych produktów nawiązujących do kotów. Bransoletki z motywem kota można znaleźć w wielu odsłonach – dodając podobiznę kota na zawieszce, wykuwając ją w srebrze czy kamieniu lub dołączając wygrawerowaną.

Gda